LM4050CIM3X-2.5/NOPB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Texas Instruments
In Stock: 1,473
Datasheet
Direct
Texas Instruments
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 903
Upgrade
Upgrade
Similar
Similar
Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±0.5% 15 mA SOT-23-3