TL4050C25QDBZR is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Texas Instruments
In Stock: 6,834
Datasheet
Direct
Texas Instruments
In Stock: 2,790
Datasheet
Similar
Similar
In Stock: 597
Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±0.5% 15 mA SOT-23-3