WI-M-10-10-9
DigiKey Part Number
314-1501-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-10-9
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V WHITE 10'
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire White 1100V 10.00' (3.05m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Length
10.00' (3.05m)
Voltage
1100V
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Alternate Length
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 10'
In-Stock: 176
TEST LEAD 10AWG 1100V RED 10'
In-Stock: 196
TEST LEAD 10AWG 1100V YELLOW 10'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V GREEN 10'
In-Stock: 78
TEST LEAD 10AWG 1100V BLUE 10'