WI-M-10-10-5
DigiKey Part Number
314-1499-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-10-5
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V GREEN 10'
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire Green 1100V 10.00' (3.05m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Length
10.00' (3.05m)
Voltage
1100V
Additional Resources
In-Stock: 78
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Length
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 10'
In-Stock: 176
TEST LEAD 10AWG 1100V RED 10'
In-Stock: 196
TEST LEAD 10AWG 1100V YELLOW 10'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V BLUE 10'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V WHITE 10'