D32G-019.2M-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Connor Winfield
In Stock: 138
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
19.2 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
D32G-019.2M-T
DigiKey Part Number
D32G-019.2M-T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
D32G-019.2M-T
Description
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±500ppb
Series
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
2mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
4-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)