WI-M-10-25-6
DigiKey Part Number
314-1504-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-25-6
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V BLUE 25'
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire Blue 1100V 25.00' (7.62m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Length
25.00' (7.62m)
Voltage
1100V
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Alternate Length
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 25'
In-Stock: 41
TEST LEAD 10AWG 1100V RED 25'
In-Stock: 43
TEST LEAD 10AWG 1100V YELLOW 25'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V GREEN 25'
In-Stock: 8
TEST LEAD 10AWG 1100V WHITE 25'