WI-M-10-25-5
DigiKey Part Number
314-1503-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-25-5
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V GREEN 25'
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire Green 1100V 25.00' (7.62m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Length
25.00' (7.62m)
Voltage
1100V
Additional Resources
In-Stock: 8
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Length
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 25'
In-Stock: 41
TEST LEAD 10AWG 1100V RED 25'
In-Stock: 43
TEST LEAD 10AWG 1100V YELLOW 25'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V BLUE 25'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V WHITE 25'