TCJB685M025R0090E is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 1,972
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
6.8 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 1411 (3528 Metric), 1210 90mOhm @ 100kHz