30-W-50-030
DigiKey Part Number
W5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
30-W-50-030
Description
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 5" 50PC
Detailed Description
Wire Wrap 30 AWG White Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 0.417' (127.00mm, 5.00")
Jacket (Insulation) Diameter
0.019" (0.50mm)
Wire Gauge
30 AWG
Conductor Diameter
0.010" (0.25mm)
Length
0.417' (127.00mm, 5.00")
Alternate Color
WIRE WW 30AWG PVDF RED 5" 50PC
In-Stock: 0
Unit Price:
WIRE WW 30AWG PVDF YELLW 5" 50PC
In-Stock: 0
Unit Price:
WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 5" 50PC
Alternate Length
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 7" 50PC
In-Stock: 4
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 4" 50PC
In-Stock: 124
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 3" 50PC