VCUA32251BR47MS6 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VCUA32251BR47MS6 |
Description | FIXED IND 470NH 4.6A 22 MOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 24 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 470 nH Shielded Inductor 4.6 A 22mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
Category | DC Resistance (DCR) 22mOhm Max |
Mfr | Ratings AEC-Q200 |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 165°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Inductance Frequency - Test 1 MHz |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Material - Core | Package / Case 1210 (3225 Metric) |
Inductance | Supplier Device Package 1210 |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm) |
Current - Saturation (Isat) 7A | Base Product Number |