CA32C12504GLT
DigiKey Part Number
CTX1546TR-ND - Tape & Reel (TR)
CTX1546CT-ND - Cut Tape (CT)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CA32C12504GLT
Description
XTAL OSC XO 12.5000MHZ 3.3V SMD
Customer Reference
Detailed Description
125 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
CA32C12504GLT Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±30ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Current - Supply (Max)
40mA
Part Status
Discontinued at DigiKey
Ratings
AEC-Q200
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
4-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)