RC0603FR-0780K6L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 8,590
Datasheet
Similar
Direct
Bourns Inc.
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
80.6 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film