301-RG59-301/36
DigiKey Part Number
4958-301-RG59-301/36-ND
Manufacturer
Triplett
Manufacturer Product Number
301-RG59-301/36
Description
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Manufacturer Standard Lead Time
1 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-59 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
BNC Plug
Manufacturer
Triplett
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bag
Length
36.00" (914.40mm)