TPX255925MT-7013A6
DigiKey Part Number
445-TPX255925MT-7013A6TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-TPX255925MT-7013A6CT-ND - Cut Tape (CT)
445-TPX255925MT-7013A6DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TPX255925MT-7013A6
Description
MULTILAYER TPX FOR WLAN/UMTS/5G
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Triplexer 450MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
450MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz