TPX205950MT-7110A1
DigiKey Part Number
445-174757-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174757-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174757-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TPX205950MT-7110A1
Description
RF TRIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Triplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz