C2012C0G2E182K125AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 10,450
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 8,129
Datasheet
Direct
KEMET
KEMET
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
1800 pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)