DS1L5DJ100S-C
DigiKey Part Number
408-1110-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DS1L5DJ100S-C
Description
IND DELAY LINE 1.0NS 1 OHM TH
Customer Reference
Detailed Description
1 ns ±0.050nS Inductor Delay Line 100 mA 50 Ohms 3-SIP
Operating Temperature
-10°C ~ 85°C
Manufacturer
Susumu
Mounting Type
Through Hole
Series
Package / Case
3-SIP
Packaging
Bulk
Impedance
50 Ohms
Part Status
Obsolete
DC Resistance (DCR)
1Ohm Max
Delay Time
1 ns
Current
100 mA