AR1MA012
DigiKey Part Number
4008-AR1MA012-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AR1MA012
Description
CBL END MKRS NUMBER 2 1-CARD
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Wire Marker, Clip-On 0.12" W x 0.20" L (3.0mm x 5.0mm) Black Legend, Yellow Background
Category
Type
Wire Marker, Clip-On
Manufacturer
Schneider Electric
Size
0.12" W x 0.20" L (3.0mm x 5.0mm)