UMPC-04-L-18-P-12.0-1
DigiKey Part Number
612-UMPC-04-L-18-P-12.0-1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UMPC-04-L-18-P-12.0-1
Description
CBL ASSEM MPOWER 4POS 18AWG 12"
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
UMPC-04-L-18-P-12.0-1 Models
Category
Length
1.00' (304.80mm)