GEE144F-C0
DigiKey Part Number
298-13583-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GEE144F-C0
Description
GROMMET EDGE SLOT PE BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Edging - 100' L (30.48m) Grommet - Edging, Slotted Black
Category
Panel Thickness
0.099" ~ 0.144" (2.51mm ~ 3.66mm)