CESUM3-D24
DigiKey Part Number
298-CESUM3-D24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CESUM3-D24
Description
GROMMET ENTRY PLATE PP TPE BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Rectangular - 4.840" L x 2.400" W (122.94mm x 60.96mm) Grommet, Entry Plate Black
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
CESUM3-D24 Models
Category
Panel Cutout Dimensions
Rectangular - 4.840" L x 2.400" W (122.94mm x 60.96mm)