CCSSTR4248-X
DigiKey Part Number
298-CCSSTR4248-X-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSSTR4248-X
Description
CBL CLAMP CLEAT NATURAL
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Clamp, Cleat Natural
Category
Material
Stainless Steel (SS)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
Natural
Series
Length
4.960" (125.98mm)
Packaging
Bulk
Width
2.480" (62.99mm)
Part Status
Active
Height
4.410" (112.01mm)