EXB-24V220JX is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
CTS Resistor Products
In Stock: 612
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 14,503
Datasheet
YAGEO
In Stock: 0
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
22 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex