EEH-ZE1E221P is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
220 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 27mOhm 2000 Hrs @ 145°C