EEH-ZC1J100P is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 1,032
Datasheet
Parametric Equivalent
Nichicon
In Stock: 2,033
Datasheet
Chemi-Con
Chemi-Con
In Stock: 4
Cornell Dubilier Knowles
10 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 120mOhm 4000 Hrs @ 125°C