0503948051-12-W6-D
DigiKey Part Number
0503948051-12-W6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0503948051-12-W6-D
Description
12" PRE-CRIMP 3049 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
White
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 290
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
In-Stock: 181
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
In-Stock: 680
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
In-Stock: 539
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
In-Stock: 0
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3049 WHITE
3" PRE-CRIMP 3049 WHITE
In-Stock: 480
4" PRE-CRIMP 3049 WHITE
5" PRE-CRIMP 3049 WHITE
6" PRE-CRIMP 3049 WHITE