0502128000-10-Y8-D
DigiKey Part Number
0502128000-10-Y8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-10-Y8-D
Description
10" PRE-CRIMP 3048 YL001 YELLOW
Customer Reference
Detailed Description
Yellow 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
0502128000-10-Y8-D Models
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Yellow
Length
10.0" (254.0mm)