0430300040-12-B9-D
DigiKey Part Number
0430300040-12-B9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300040-12-B9-D
Description
12" PRE-CRIMP A1857/19 BK001 BLA
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Black
Length
12.0" (304.8mm)