0190730019-12-G9
DigiKey Part Number
0190730019-12-G9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190730019-12-G9
Description
12" JUMPER 3075 GR001 GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#10 stud) to Cable Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Green
Contact End
Ring Terminal (#10 stud) to Cable
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)