DSC6101HI2B-025.0000 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Enable/Disable 4-VFLGA
DSC6101HI2B-025.0000
DigiKey Part Number
150-DSC6101HI2B-025.0000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSC6101HI2B-025.0000
Description
MEMS OSC, LVCMOS, 25MHZ, 25PPM,
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Bag
Current - Supply (Max)
3mA (Typ)
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)