MS643-10F
DigiKey Part Number
2333-MS643-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS643-10F
Description
64.3X20.3X6.7MM RF FRAME
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 0.799" (20.30mm) X 2.531" (64.30mm) Surface Mount
Category
Height - Overall
0.264" (6.70mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
2.531" (64.30mm)
Series
Width - Overall
0.799" (20.30mm)