14-37FS-BD-16
DigiKey Part Number
1798-1007-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
14-37FS-BD-16
Description
RFI FINGERSTOCK BECU
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFI Fingerstock Beryllium Copper
Category
Width
0.370" (9.40mm)
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Length
15.984" (406.00mm)
Packaging
Bulk
Height
0.140" (3.56mm)