CZ200-020S
DigiKey Part Number
903-CZ200-020S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CZ200-020S
Description
RF EMI ABSORBERS 0.02"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF EMI Absorbers CoolZorb 200 X X 0.020" (0.50mm)
Category
Type
Absorbers
Manufacturer
Laird Technologies EMI
Thickness - Overall
0.020" (0.50mm)
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 175°C