CASATAL-36
DigiKey Part Number
5073-CASATAL-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CASATAL-36
Description
CBLSATA W/LATCH STR/STR 36""
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle 3.00' (914.40mm) Red Unshielded
Category
Gender
Female to Female
Manufacturer
L-com
Fastening Type
Latch Lock
Packaging
Bag
Cable Type
Flat
Part Status
Active
Length
3.00' (914.40mm)