W3A45C103KAT2A
DigiKey Part Number
478-2877-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-2877-1-ND - Cut Tape (CT)
478-2877-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3A45C103KAT2A
Description
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10000pF Isolated Capacitor 4 Array 50 V X7R 1206 (3216 Metric)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
W3A45C103KAT2A Models
Temperature Coefficient
X7R
Capacitance
10000pF
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Voltage - Rated
50 V
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)