TCJT226M010R0150 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 101
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 2
Datasheet
22 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 1411 (3528 Metric), 1210 150mOhm @ 100kHz