0102CDLF24/SB
DigiKey Part Number
5152-0102CDLF24/SB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0102CDLF24/SB
Description
2.4MM CHISEL TIP
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Soldering Tip Chisel For
Category
Tip Shape
Chisel
Manufacturer
Kurtz Ersa
Height
0.031" (0.80mm)
Packaging
Bulk
Width
0.094" (2.40mm)
Part Status
Active
Length
1.201" (30.50mm)