1808YA250331KXTSY2 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
330 pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)