ESD-R-613325H-NC23
DigiKey Part Number
399-19184-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-R-613325H-NC23
Description
FERRITE CORE SOLID 33.2MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Solid Free Hanging Ferrite Core ID 1.307" Dia (33.20mm) OD 2.402" Dia (61.00mm) Length 0.984" (25.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
ESD-R-613325H-NC23 Models
Category
Design
Solid
Manufacturer
KEMET
Inner Dimension
1.307" Dia (33.20mm)
Series
Outer Dimension
2.402" Dia (61.00mm)
Packaging
Bulk
Mounting Type
Free Hanging
Part Status
Active
Length
0.984" (25.00mm)