ZWF-638-24WW
DigiKey Part Number
289-1273-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZWF-638-24WW
Description
LED MOD ALUMILINE WH LNR STRP 2'
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Category
Configuration
Linear Light Strip, Plug and Play
Manufacturer
JKL Components Corp.
Luminous Flux @ Current/Temperature
435lm
Series
Current - Test
240mA
Packaging
Tube
Temperature - Test
25°C
Part Status
Active
Features
IP67
Type
LED Module
Size / Dimension
638.00mm L x 12.70mm W