DLM5-260R
DLM5-260R
DLM5-260R
DigiKey Part Number
1003-1659-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLM5-260R
Description
CONN HOUSING 260POS PNL MNT
Manufacturer Standard Lead Time
54 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
260 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Panel Mount
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)