M80-F150210-100-L
DigiKey Part Number
952-M80-F150210-100-L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-F150210-100-L
Description
FPC ASSY 2MM 10POS M CONN 100MM
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to FFC Cable 0.328' (100.00mm, 3.94")
EDA/CAD Models
M80-F150210-100-L Models
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Pitch - Cable
0.039" (1.00mm)
Series
Length
0.328' (100.00mm, 3.94")