MB181110
DigiKey Part Number
HM5525-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MB181110
Description
BOX PLASTIC GRAY 7.4"L X 4.33"W
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Box Plastic, Polystyrene Gray Hand Held, Split Sides 7.402" L x 4.331" W (188.00mm x 110.00mm) X 3.937" (100.00mm)
Category
Area (L x W)
32.1in² (207cm²)
Mfr
Design
Hand Held, Split Sides
Series
Material
Packaging
Bag
Color
Gray
Part Status
Active
Features
PCB Supports
Container Type
Box
Ratings
Size / Dimension
7.402" L x 4.331" W (188.00mm x 110.00mm)
Shipping Info
Shipped from DigiKey
Height
3.937" (100.00mm)