FMC0202085-24
DigiKey Part Number
5328-FMC0202085-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0202085-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 24.00" (609.60mm)
Packaging
Bulk
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 165°C