ECS-184-20-5PXDN-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
ECS Inc.
In Stock: 304
Datasheet
Similar
ECS Inc.
In Stock: 4,289
Datasheet
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
In Stock: 0
18.432 MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US