SD8328-150-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 864
Datasheet
Similar
Sumida America Inc.
In Stock: 110,129
Datasheet
15 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.35 A 69mOhm Max Nonstandard