DLC-T4.3BSR#2-T
DLC-T4.3BSR#2-T
DigiKey Part Number
3190-DLC-T4.3BSR#2-T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLC-T4.3BSR#2-T
Description
4.3 INCH IPS TFT DISPLAY WITH RE
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive TFT - Color, IPS (In-Plane Switching) RGB 4.3" (109.22mm) 480 x 272
Category
Diagonal Screen Size
4.3" (109.22mm)
Manufacturer
DLC Display Co.,Ltd
Viewing Area
95.04mm W x 53.86mm H