267A42-18
DigiKey Part Number
267A42-18-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
267A42-18
Description
JUMPER BARRIER BLK 18POS SPADE
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
18 Position Barrier Block Jumper Around Barrier, Spade
Category
Number of Positions
18
Manufacturer
Curtis Industries
Pitch
0.437" (11.10mm)