267A42-12
DigiKey Part Number
267A42-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
267A42-12
Description
JUMPER BARRIER BLK 12POS SPADE
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 Position Barrier Block Jumper Around Barrier, Spade
Category
Number of Positions
12
Manufacturer
Curtis Industries
Pitch
0.437" (11.10mm)