QAS105K200D022 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 1,792
Datasheet
RC EMI Filter 1st Order RC Snubber Network Channel R = 22Ohms, C = 1.0µF Radial
QAS105K200D022
DigiKey Part Number
338-QAS105K200D022-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
QAS105K200D022
Description
FILTER RC 22 OHMS/1.0UF TH
Detailed Description
Category
Values
R = 22Ohms, C = 1.0µF
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Voltage - Rated
200V
Size / Dimension
1.450" L x 0.390" W (36.80mm x 10.00mm)
Height
0.670" (17.02mm)